دکتر فاطمه حیدری

دکتر فاطمه حیدری جراح دندانپزشک اصفهان

 

بهترین دندان پزشک اصفهان

دكتر فاطمه حيدری جراح -دندانپزشک فارغ التحصيل از دانشگاه علوم پزشكی اصفهان داراي گواهينامه ی دوره ای پيشرفته ی اندو و ترميمی و زيبايی

 

كادر مجرب و كارآزموده

تمام خدمات دندانپزشکی در مطب دکتر حیدری توسط کادر مجرب و کارآزموده انجام می شود.
 
 

پيشرفته ترين و مجهز ترين وسايل

انجام کلیه خدمات دندانپزشکی با پيشرفته ترين و مجهز ترين وسايل 
 
 

بهترين مواد دندانپزشکی

انجام کلیه خدمات دندانپزشکی با  بهترين مواد دندانپزشکی با کیفیت و طول عمر بالا
 
 

رعايت پروتكل های بهداشتی

با رعايت پروتكل هاي بهداشتی و درمان تحت شرايط كاملا استريل و ست ويژه ی استريل براي هر بيمار
 
 

کنترل ترس از دندانپزشكی

تدابير ويژه ی كنترل استرس و اضطراب شديد و ترس از دندانپزشكی
 
 

تزريق بي حسي بدون درد

تزريق بي حسی بدون درد برای خدمات دندانپزشکی 

مرکز دندانپزشکی دکتر فاطمه حیدری بهترین دندانپزشک ترمیمی و زیبایی در اصفهان ،با پشتوانه ای قوی از تجربه و تخصص در انجام کلیه خدمات دندانپزشکی در خدمت شما بیماران محترم می باشد. این مرکز که در زمره یکی از بهترین مراکز دندانپزشکی اصفهان است ،با استفاده از روش هایی نظیر لمینیت، روکش های دندانی ، بلیچینگ دندان ، سفید کردن دندان ، دندانپزشک اطفال ، کودکان ، جرم گیری ، عصب کشی دندان ، اصلاح طرح لبخند ، کامپوزیت ونیر ، و… زیبایی را برای شما به بهترین نحو تامین می کند.

دکتر فاطمه حیدری

ویژگی های دندانپزشک خوب چیست ؟

1. مهارت های اجتماعی بزرگ و قوی

دندانپزشک باید اجتماعی باشد یا یک فرد مردم باشد. او باید بتواند مردم را راحت نگه دارد ، زیرا بسیاری از افراد دوست ندارند به دندانپزشکان مراجعه کنند. یک دندانپزشک خوب بیشتر اوقات را برای مراقبت از بیماران خود صرف می کند تا احساس راحتی کند. از طرف دیگر ، دندانپزشکان باید با سایر کارمندان نزدیک همکاری کنند تا محیطی مناسب برای همه فراهم شود. در پایان ، دندانپزشکان باید بتوانند با مردم و همچنین دوستانه ارتباط برقرار کنند.

2. مهارت های ارتباطی خوب

در هر تجارت ، ارتباطات مهم است. مهارت های خوب ارتباطی یکی از ویژگی های یک دندانپزشک است. دندانپزشکان می توانند تشخیص و معالجه خود را به طور روان به بیماران خود توضیح دهند.

3. آماده برای یادگیری

دندانپزشکان باید قادر باشند و مایل به یادگیری روندهای جدید به ویژه در پیشرفتهای فناوری باشند. پیشرفت های فوق العاده سریع در علم و فناوری ، لازم است که همه دندانپزشکان در وظیفه خود باشند و در کار بهتر باشند به دنبال بهبود دانش خود در هر روز و هر لحظه هستند

4. مهارت های حل مسئله

این یکی از ویژگی های یک دندانپزشک خوب است. این یکی از ضروریات دندانپزشک است. یک دندانپزشک باید بتواند بیرون از صندوق فکر کند و مشکل را حل کند.

5. آموزش دیده و با تجربه

یک دندانپزشک باید به خوبی آموزش ببیند که افراد با استفاده از روشهای مناسب درمان کنند. از طرف دیگر ، آنها باید در مورد چگونگی حل این کارها به خوبی تجربه کنند.

6. دارای مدرک معتبر

یک دندانپزشک باید از طرف بهداشت و دولت مناسب مجوز داشته باشد تا نشان دهد که آنها واجد شرایط دندانپزشکی هستند. هنگامی که یک دندانپزشک دارای مجوز و مجوز باشد ، این ثابت می کند که آنها امتحانات خود را پشت سر گذاشته اند و ثابت شده است که برای کار مناسب است.

7. امانت و صداقت

یک دندانپزشک باید در کار خود صداقت و صداقت داشته باشد. این امر باعث می شود که بیماران هنگام درخواست کمک از آنها احساس راحتی و راحتی بیشتری داشته باشند.

8. یک شنونده‌ی خوب

دندانپزشک باید شنونده خوبی باشد. این بدان دلیل است که ، از چیزهایی که از بیماران می شنوند ، از آنها برای شناخت علت بیماری استفاده می کند. اگر فهمیدید که دندانپزشک هنگام توضیحات خود با دقت به شما گوش نمی دهد ، چنین دندانپزشکی را در نظر نگیرید. یک دندانپزشک درست قبل از پاسخ دادن به توصیه های آنها باید به قسمت بیمار گوش دهد.

9. مشهور

یکی از خصوصیاتی که باید در دندانپزشک به دنبال آن باشید ، شهرت آنها است. دندانپزشکان که حتی برای مدت کوتاهی تمرین کرده اند ، باعث می شوند شهرتی که با آنها همراه باشد ، رقم بزنند. قبل از تصمیم گیری در مورد جدید ، همیشه باید در مورد آنها سؤال کنید و تا آنجا که می توانید درباره آنها یاد بگیرید. هرچه دندانپزشک بزرگتر باشد ، اطلاعات بیشتری در مورد آنها پیدا خواهید کرد. بررسی کنید که آیا دندانپزشک دارای وب سایت با بررسی بیمار است یا خیر. عامل مهم دیگر آموزش است. دندانپزشک شما باید دارای DDS (دکتر جراحی دندانپزشکی) یا DMD (دکتر دندانپزشکی دندانپزشکی) و همچنین در مورد اقدامات جدید دندانپزشکی باشد. حتماً از دندانپزشک خود سؤال کنید که چه کاری انجام می دهند تا به شیوه های مدرن ادامه دهند.

10. به شما آموزش می‌دهد

دندانپزشک شما به دانشکده دندانپزشکی رفت. شما احتمالاً چنین نکرده اید ، بنابراین عادلانه است که بگویید که وقتی صحبت از دهانتان می شود ، دندانپزشک شما می تواند یک یا دو چیز را به شما یاد دهد. دندانپزشکان بزرگ قبل از درمان ، بیماران و بعد از معالجه به بیماران خود آموزش می دهند تا از وضعیت آنها و گزینه های موجود برای آنها آگاهی داشته باشند. دندانپزشک شما باید توضیح دهد که چگونه این روش انجام خواهد شد و چه عوارض جانبی – در صورت وجود – انتظار دارید. او برای تدوین برنامه درمانی با شما همکاری خواهد کرد و به نگرانی های شما گوش می دهد.

11. همیشه در دسترس

هیچ کس قصد ندارد اورژانس دندانپزشکی داشته باشد اما گاهی اوقات آنها فقط اتفاق می افتند. تصور کنید که تاج شل داشته باشید یا درد شدید در دندان دارید و چند روز قادر به دیدن دندانپزشک نیستید. اگرچه قرارهای روتین برای مراقبت از دهان و دندان اهمیت دارند ، اما مراقبت از شرایط اضطراری باید مقدم باشد. دندانپزشکان بزرگ سیستمی برای مقابله با شرایط اضطراری دارند. از دندانپزشک خود بپرسید که دفتر وی برای برنامه های اضطراری چگونه برنامه ریزی می کند و ملاقات با اطلاع کوتاه مدت آسان است.

12. آشنا به فناوری های نوین

یک دندانپزشک خوب دارای اعتبار ، گواهینامه و تجربه مناسب برای کار روی دندان های شما خواهد بود. اما یک دندانپزشک عالی اینها و یک مورد دیگر را خواهد داشت: دانش در مورد جدیدترین پیشرفتهای فناوری موجود در دندانپزشکی. مانند هر زمینه ای ، هر روز پیشرفت هایی در دندانپزشکی انجام می شود. دندانپزشکان بزرگ از این پیشرفت ها پیروی می کنند تا بیمارانشان از بهترین مراقبتهای ممکن اطمینان حاصل کنند. از دندانپزشک خود بپرسید که مطب از چه نوع تجهیزات و فناوریهایی استفاده می کند ، و برای کسب اطلاعات در مورد پیشرفت هایی که در این زمینه انجام می شود چه کاری انجام می دهد.

13. حضور آنلاین

به یک پزشک دندانپزشکی با حضور آنلاین اعتماد کنید.  دندانپزشکانی که دارای یک فرمان عظیم آنلاین هستند ، توسط مردم مورد بررسی قرار می گیرند. برای اطلاعات بیشتر در مورد کلینیک دندانپزشکی مورد نظر ، به بررسی کاربران ، تنظیمات برگزیده ، رتبه بندی و همچنین انتقادات خود بپردازید.

14. بهداشت

قبل از انتخاب هر دندانپزشک ، حتماً به کلینیک آنها مراجعه کنید تا درمورد استانداردهای بهداشتی آن از این موضوع غافل شوید. با رعایت استانداردهای بهداشتی پایین از دندانپزشکان خودداری کنید زیرا آنها شانس ابتلا به سایر موارد دندانپزشکی را افزایش می دهند. علاوه بر این ، اگر این کلینیک بهداشتی نباشد ، ممکن است ابزار و تجهیزات مورد استفاده به طور صحیح ضد عفونی نشوند و در معرض بیماریهای تهدیدآمیز برای زندگی سایر بیمارانی که از این درمانگاه رنج برده اند ، قرار نگیرد.

15. صمیمیت

یک دندانپزشک خوب خانواده باید دوستانه باشد. به ویژه نیازهای کودکان به یک دندانپزشک اطمینان بخش نیاز دارد که می تواند ترس خود را در مورد روش ها کاهش دهد. دندانپزشکی وجدان در اوایل زندگی برای اطمینان از این که کودکان اعتماد مادام العمر به دندانپزشکی کسب کنند ، مهم هستند و تا آخر عمر به دندانپزشک خود مراجعه می کنند. دندانپزشکی که از شوخ طبعی استفاده می کند و اعتماد فرزندان شما را جلب می کند ، دندانپزشکی است که از دیدن آنها به طور مرتب هیجان زده می شود.

16. تجربه

یک دندانپزشک خانواده باید تجربه شود. سالها تجربه به آنها بهترین شیوه خواب در کنار تختخواب ، بهترین راهکارها برای کار با کودکان را آموزش داده است و به آنها تسلط بسیار راحت تکنیک های دندانپزشکی را می بخشد. یک دندانپزشک ماهر می تواند بین یک دیدار خوشحال و دردناک تفاوت زیادی ایجاد کند.

17. راضی از حرفه دندانپزشکی

دندانپزشکان موفق از کارهایی که هر روز انجام می دهند لذت می برند و مجذوب دهان و کلیه اتصالات آن با بقیه بدن می شوند.

18. نسبت به چیزی که بیمار در طی مراحل احساس می کند ، نگران است

از آنجا که دندانپزشکان در یک فضای بسیار کوچک و حساس بدن کار می کنند ، یک دندانپزشک خوب در هر مرحله از یک روش با بیمار ارتباط برقرار می کند ، و مطمئن شوید که حالت خوبی ندارند و درد زیادی ندارند. دندانپزشکان خوب به طرز چشمگیری می روند تا بیماران خود را بدون درد و آسایش راحت و آرامش دهند.

19- در مورد مراقبت از افراد هشیار است

دندانپزشکان غالباً در خدمات جامعه شرکت می کنند و به افراد نیازمند مراقبت و معالجه دهانی کمک می کنند. بسياري از دندانپزشكان از كمك به كساني كه دسترسي به مراقبت ندارند ، براي درمان بخش هاي دردناك و غيرقابل توجه دهان خود لذت مي برند.

20- انعطاف پذیری

برنامه های کودکان این روزها می تواند بسیار دشوار و دشوار باشد ، به خصوص هنگامی که در حال برگزاری باشگاه ها ، ورزش ها و سایر فعالیت های بعد از مدرسه هستند. انعطاف پذیری می تواند در هنگام مراجعه به دندانپزشک خانواده و قرار ملاقات ها بسیار مهم باشد.

21. آسان برای صحبت کردن

دندانپزشکان موفق همیشه سعی می کنند قبل از شروع درمان ، در مورد بیماران در سطح شخصی تری بیاموزند تا بیماران احساس راحتی کنند. این باعث می شود بیماران راحت شوند و احساس کنند که دندانپزشک به طور کامل از آنها مراقبت می کند ، نه فقط به دهان آنها.

22. حرفه ای

دندانپزشکان باید باشند. این امر از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا دندانپزشکان فقط با شما و خانواده شما همکاری نمی کنند ، آنها همچنین با یک تکنسین دندانپزشکی تیمی ، بهداشتی و پذیرشگرها همکاری می کنند. دندانپزشکان فقط فردی نیستند که روی دندانهای شما کار کند ، آنها همچنین رهبر شیوه ها و مشاغل خود هستند. به کارمندان نگاه کنید. اگر آنها خوشحال و دوستانه هستند ، احتمالاً شما یک دندانپزشک حرفه ای و دوستانه دارید.

23. مراقبت

کیفیت دیگری که قبل از انتخاب دندانپزشک باید به دنبال آن باشید این است که آنها مراقبت می کنند. یک دندانپزشک همیشه باید در درجه اول به سلامتی بیمار خود اهمیت دهد. برخی از دندانپزشکان ممکن است سعی کنند گزینه هایی را برای سود پولی خود پیشنهاد دهند که گزینه های ارزان تر و ارزان تر در دسترس باشد. یک دندانپزشک خوب درباره مثبت و منفی هر گزینه توضیح می دهد تا مشتری بتواند به تنهایی خود را انتخاب کند. همچنین ، آنها با ابراز نظر صادقانه ، در منافع بیمار سهیم خواهند بود. به عنوان یک بیمار ، وقتی احساس می کنید که واقعا دندانپزشک شما مراقبت می کند و فقط برای چک کار نمی کند ، بسیار راحت است که هر روشی را طی کند.

24. قابل اعتماد

کیفیت دیگری که هنگام انتخاب دندانپزشک بسیار مهم است شهود خودتان است. در حالی که عوامل مختلفی وجود دارد که می توانید به آنها نگاه کنید ، مهمترین چیز این است که در مورد دندانپزشک چه احساسی دارید. اگر احساس بی اعتمادی کردید یا احساس می کنید که دندانپزشک شما واقعاً به شما یا رفاه کودک شما اهمیت نمی دهد ، هیچ دلیلی برای ادامه دادن به سمت آنها وجود ندارد. یک دندانپزشک خوب با بیماران خود ارتباط خوبی خواهد داشت و به آنها اطلاع می دهد که آنها فقط برای تمیز کردن دندان هایشان نیستند بلکه برای گفتگو و لذت بردن از شرکت یکدیگر هستند.

دکتر فاطمه حیدری

دكتر فاطمه حيدری

جراح -دندانپزشک بهترین دندانپزشک اصفهان آشنایی با خدمات دکتر فاطمه حیدری جهت کسب اطلاعات تماس دکتر فاطمه حیدری به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید. دوستان عزیز می توانید از طریق بخش دیدگاه ها سوالات دندانپزشکی خود را از خانم دکتر فاطمه حیدری بهترین دندانپزشک اصفهان بپرسید.

خدمات دندانپزشکی دکتر فاطمه حیدری

از بین بردن فاصله بین دندان ها (دیاستم)، اصلاح طرح لبخند، بلیچینگ دندان، پروتز های دندانی، جراحی و EXT دندان، جرم گیری و فلورایدتراپی، خدمات ترمیمی و زیبایی دندان، خدمات دندانپزشکی اطفال، درمان بیماری های لثه دکتر، درمان فاصله بین دندان ها، درمان ریشه دندان، فیشور سیلانت دندان، لمینیت دندان

آشنایی با دکتر فاطمه حیدری جراح دندانپزشک

دكتر فاطمه حيدری، جراح -دندانپزشک، فارغ التحصيل از دانشگاه علوم پزشكی اصفهان داراي گواهينامه ی دوره ای پيشرفته ی اندو و ترميمی و زيبايی جهت آشنایی بیشتر لطفا به وب سایت خانم دکتر مراجعه نمایید.

چگونه میتوانم نوبت بگیرم:

جهت ثبت نوبت دکتر فاطمه حیدری میتوانید با شماره تماس 03134404756 – 09138299023 تماس حاصل نمایید و نوبت خود را بگیرید.

مشاوره رایگان دندانپزشکی از طریق چت واتساپ

شما عزیزان میتوانید از طریق چت واتساپ شماره تماس 09138299023 با خانم دکتر فاطمه حیدری در واتساپ در ارتباط باشید و سوالات خود را از ایشان بپرسید.

آشنایی با بهترین دندانپزشک اصفهان

می توانیم بگوییم درد دندان یکی از سخت ترین درس ها برای این منظور و برای خدمات دندانپزشکی است که اکثر افراد به دنبال بهترین و با تجربه ترین پزشکان هستند. یکی از گزینه‌هایی که می‌توان به افرادی که در شهر اصفهان سکونت دارند و می‌خواهند از خدمات متنوع و بهتر جهت زیباسازی دندان استفاده کنند پیشنهاد داد، خدمات دندانپزشک اصفهان می باشد. 

آشنایی با دندانپزشک اصفهان

اکثر افراد با رشته دندانپزشکی تا حدودی آشنایی دارند، زیرا قطعاً در طول زندگی خود دچار مشکلات دهان و دندان، یا لااقل دچار درد دندان شده‌اند و هموطنانی که در استان اصفهان ساکن هستند به دندانپزشک اصفهان مراجعه کرده اند .

می توانیم  بگوییم درد دندان یکی از سخت ترین درس ها برای این منظور و برای خدمات دندانپزشکی است که اکثر افراد به دنبال بهترین و متخصص ترین پزشکان هستند.

به طور کلی خدمات دندانپزشکی همچون کشیدن دندان و پرکردن دندان و جرم‌گیری به طور شایع مورد استفاده اکثریت افراد می باشد و افراد زیادی در طول زندگی از این خدمات استفاده کرده‌اند.

یکی از گزینه‌هایی که می‌توان به افرادی که  در شهر اصفهان سکونت دارند و می‌خواهند از خدمات متنوع و بهتر جهت زیباسازی دندان استفاده کنند پیشنهاد داد، خدمات دندانپزشک اصفهان می باشد و افرادی که می‌خواهند ترمیم و خدمات دندانپزشکی انجام دهند و دنبال کسی هستند که دارای ویژگیهای کاری و همچنین انسانی باشد، یکی از پزشکانی که می‌توان به آن اشاره کرد دکتر فاطمه حیدری دندانپزشک اصفهان است، که در مطب شخصی خود خدمات گوناگونی را ارائه می‌دهد و دارای ابزارها و امکانات پیشرفته در زمینه دندانپزشکی و ترمیم و زیبایی است .

ویژگی هایی که می‌توان برای یک دندانپزشک خوب اشاره کرد داشتن تخصص در زمینه حرفه شغلی و به دنبال آن درک بیمار و داشتن اخلاقیات انسانی در ارتباط با بیماران است.

انجام خدمات دندانپزشکی

دندانپزشک خوب جدا از حرفه ای تخصصی خود باید دارای ویژگی‌های دیگری نیز باشد که این دلایل باعث جذب افراد به چنین پزشکانی می‌شود، زیرا همان اندازه که افراد به دنبال پزشکی هستند، که در زمینه خدماتش دارای استعداد و تخصص ویژه باشد، این موضوع را هم در نظر میگیرند که رابطه خوبی با بیمار برقرار کند و بتواند با شخص رفتار معقول و مناسبی داشته باشد.

بطور کلی یک دندانپزشک خوب باید همه شرایط لازم برای اینکه یک بیمار ترجیح دهد که از این شخص ویزیت شود را داشته باشد.


25 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
مشاوره و نوبت دهی آنلاین