دکتر فاطمه حیدری | جراح دندانپزشک اصفهان | بهترین دندانپزشک اصفهان

هر چند وقت یک بار نیاز به درمان فلوراید دارید؟

هر چند وقت یک بار نیاز به درمان فلوراید دارید؟

درمان فلوراید در اصفهان

درمانی است که در طول تمیز کردن معمول دندان‌ها فقط چند دقیقه طول می‌کشد. به آن فلوراید درمانی می گویند. درمان های فلوراید با پوسیدگی و پوسیدگی مبارزه می کند تا از سلامت لبخند شما محافظت کند. در این پست وبلاگ، توضیح خواهیم داد که فلورایدتراپی چیست و هر چند وقت یکبار باید فلوراید را دریافت کنید.

دکتر فاطمه حیدری جراح دندانپزشک اصفهان و بهترین دندانپزشک اصفهان می باشند.

فلوراید تراپی چیست؟

فلوراید یک ماده معدنی طبیعی است که پلاک و پوسیدگی را از سطح دندان ها دفع می کند، بنابراین از ایجاد حفره ها جلوگیری می کند. به طور معمول، بهداشت دندان شما تمیز کردن معمول شما را با فلوراید تراپی سریع تکمیل می کند تا از دندان های شما محافظت بیشتری کند.

توصیه می کنیم از خمیر دندان حاوی فلوراید نیز استفاده کنید. با این حال، فلوراید درمانی های حرفه ای غلظت بیشتری از فلوراید را نسبت به آنچه که می توانید بدون نسخه پیدا کنید ارائه می دهند. درمان فلوراید در اصفهان را می توان از طریق شستشو، ژل، فوم یا وارنیش بر روی دندان های شما اعمال کرد. فرقی نمی‌کند نوع درمان، یک فرآیند کاربردی سریع است. فقط باید نیم ساعت وقت بگذارید تا درمان جذب دندان شما شود.

دکتر فاطمه حیدری | جراح دندانپزشک اصفهان | بهترین دندانپزشک اصفهان

دکتر فاطمه حیدری | جراح دندانپزشک اصفهان | بهترین دندانپزشک اصفهان

چه مقدار فلوراید نیاز دارید؟

بسته به سابقه سلامتی شما، فلوراید تراپی را می توان هر سه، شش یا دوازده ماه یکبار انجام داد. ما به شما توصیه می کنیم که در طول دو نوبت سالیانه دندانپزشکی خود فلوراید تراپی دریافت کنید تا حفره دندان های خود را آزاد نگه دارید. یکی دیگر از راه های پیشگیری از پوسیدگی، مسواک زدن و نخ دندان کشیدن دو بار در روز است. علاوه بر این، رژیم غذایی سالم و متعادلی داشته باشید که سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی باشد. برای تحریک تولید بزاق در طول روز مقدار زیادی آب بنوشید. همچنین مهم است که از سیگار کشیدن برای محافظت از سلامت دهان و سلامت کلی خود اجتناب کنید.

جراح دندانپزشک اصفهان را از اینجا بشناسید.

دندانپزشکی پیشگیرانه مقرون به صرفه در مطب دکتر فاطمه حیدری

فلوراید تراپی تنها یکی از خدمات متعددی است که ما در مرکز بهترین دندانپزشک اصفهان  ارائه می دهیم تا به بیمارانمان لبخندی سالم و زیبا بدهیم!

دندانپزشک اطفال چیست؟
مطلب پیشنهادی برای شما

اگر به درمان دندانپزشکی پیشگیرانه، ترمیمی یا زیبایی نیاز دارید، کارکنان مهربان ما اینجا هستند تا به شما کمک کنند تا به اهداف لبخند خود برسید.

 

, , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
هر آنچه که باید در مورد فلوراید تراپی بدانید
نوشتهٔ بعدی
بیماری لثه چگونه به وجود می آید و درمان آن چیست؟

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست